Mobirise Web Creator

Centrum Stolarskie Drewdom

Jesteśmy producentem schodów, drzwi, mebli nawymiar, a także innych elementów wystroju wnętrz!

Mamy wielu zadowolonych klientów!

Drewdom
to najlepszy możliwy wybór!

Nasz zakład specializuje sie w produkcji schodów i drzwi. Naszym priorytetem jest jakośc obsługi i zadowolenie klienta. Wszystkie zlecone nam prac3e wykonujemy indywidualnie na Państwa życzenie! Oferujemy kompleksową usługę zaprojektowania,wykonania i zamontowania schodów i drzwi. Termin realizacji wynosi od 3 do 6 tygodni. Działamy na terenie całego kraju jak również za granicą!

Udzielamy aż 3 letniej gwarancji na trwałośc naszych wyrobów!

Oferujemy najwyższą jakość, gdyż nasze produkty wykonujemy z drzewa litego: dąb, jesion, sosna, buk, dąb czerwony, modrzew, daglezja.

Jesteśmy rodzinnym  zakładem stolarskim, który swą działalność rozpoczął w 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam rozwijać nasze umiejętności. Stolarstwo jest dla nas przede wszystkim hobby, dlatego niezwykłą radośc sprawia nam każde zlecenie i do wszystkich zadań podchodzimy z wielkim entuzjazmem. 


Przeglądasz na smartfonie?

Kliknij i zadzwoń!

695 490 203

Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami!

Wykonujemy również altany, domki letniskowe, drewutnie, tarasy i wiele innych wyrobów z drewna.

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, a także firm. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy w błyskawicznym tempie! Jesli mają państwo jakieśpytania bądź wątpliwości bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Zapraszamy do współpracy! Rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego pomiary i konaulstacje są w naszej firmie bezpłatne!

Poleć nas znajomym!